Drazí přátelé, od 1.5.2024 je majitelem Blue Bloom s.r.o., ( Inca Botanica ), veškeré dotazy a pohledávky ohledně objednávek, dotazů apod. směrujte na mail eshop@incabotanica.com nebo na tel. +420 770 600 933 po-pá od 11:00-13:00.

MACAJUGA ( dříve MANUJUBA ) - probuzení štítné žlázy / extrakt 50 ml

Kód: 642
450 Kč
Skladem (5 ks)
Můžeme doručit do:
24.5.2024

Originální extrakt Inca Botanica - Macajuga / probuzení štítné žlázy se řadí mezi doplňky stravy. Neobsahuje alkohol. Bylinný extrakt Macajuga je sestaven na základě pradávných indiánských receptů původního obyvatelstva Amazonie ve složení amazonské byliny Maca s podpůrnou funkcí Chaluhy bublinatky a Ořešáku, které harmonicky posilují účinek amazonských bylin. V lahvičce najdete 50 ml extraktu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Extrakt Inca Botanica - Macajuga 50 ml

Vyzkoušejte zařadit do své každodenní rutiny bylinný extrakt Inca Botanica Macajuga - probuzení štítné žlázy. Obsahuje čisté extrakty z jihoamerických i evropských bylin, které se už po staletí vyžívají v oblasti etnomedicíny.

Co všechno v extraktu najdete?

  • Maca - rostlina přezdívaná také jako peruánský ženšen se vyskytuje ve vysokých oblastech jihoamerických And až ve výšce 5 000 m.n.m. Znali ji už staří Inkové, kteří ji zařazovali běžně do svého jídelníčku. Z macy peruánské jsou cenné hlavně kořenové bulvy, které se často suší a melou na prášek. Maca má více druhů, nejznámější je černá, červená a žlutá.
  • Chaluha bublinatá - hnědozelená chaluha, kterou najdete v Severním a Baltském moři hlavně v oblasti příbojů. Vyskytuje se až do hloubky 5 metrů. Vytváří husté pásy se vzduchovými bublinami. Má vysoký obsah jódu a využívá se v etnomedicíně. Podporuje normální činnost štítné žlázy a produkci hormonů.
  • Ořešák - opadavý strom s výrazným aroma. Plody v podobě ořechů jsou všem jistě dobře známé a velmi oblíbené v nejrůznějších receptech i jako samostatná svačinka. Využívá se i v přírodní medicíně. Podporuje hladinu lipidů v krvi a přirozenou obranyschopnost.

Výše uvedená zdravotní tvrzení jsou v souladu se zákonem a jsou povolena.

Dle nařízení Evropské unie se u bylinek a bylinných produktů zakazuje uvádět informace, které by ve vás mohly vyvolat dojem zdravotního či léčebného účinku. 

S čím kombinovat extrakt Macajuga:

Bylinný extrakt Macajuga je vhodné kombinovat s bílou macou, červenou macou, černou macou

Dávkování:

Před použitím extrakt protřepejte. 

1-7 kapek 2-3x denně.

Nepřekračujte denní dávkování!

Upozornění:

Nesmí užívat osoby s hyperfunkcí štítné žlázy!

Nedoporučujeme užívat v těhotenství a během kojení.

Je možná přecitlivělost na obsahové látky.

Není určeno dětem do 3 let.

Před použitím protřepat.

Složení: Maca ( Lepidium meyenii - radix ), Chaluha bublinatá (Fucus vesiculosus - herba ) Ořešák  (Juglans regia - folium ), čištěná voda, glycerol, sorban draselný, kyselina citronová. Neobsahuje líh.

Skladování: Neskladovat na přímém slunci a v mrazu.

Objem: 50 ml

Vyrobeno v:  Česká republika

Výrobce: Blue Bloom s.r.o.

Doplňkové parametry

Kategorie: Extrakty - kapky
Záruka: Datum spotřeby je uveden na obalu
Hmotnost: 0.1 kg
Obtíže: Nepravidelná a bolestivá menstruace

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: